بانک اطلاعات املاک شمس
بانک اطلاعات املاک شمس
قیمت ساخت مسکن ملی چقدر آب می‌خورد؟

قیمت ساخت مسکن ملی چقدر آب می‌خورد؟

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان:
قیمت ساخت مسکن ملی چقدر آب می‌خورد؟

نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان می‌گوید: قیمت ساخت هر متر مسکن ملی بین ۳ میلیون ۵۰۰ هزار تا چهار میلیون تومان آب می‌خورد؛ این در حالی است که این هزینه‌ها بدون احتساب پکیج، نقاشی،کولر و کابینت است.

به گزارش پایگاه خبری «عصر ساختمان» به نقل از تجارت نیوز، نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان در پاسخ به این پرسش که قیمت ساخت هر متر مسکن ملی چقدر آب می‌خورد؟ گفت: قیمت ساخت هر متر مسکن ملی بین سه میلیون و 500 هزار تا چهار میلیون تومان آب می‌خورد؛ این در حالی است که این هزینه‌ها بدون احتساب پکیج، نقاشی،کولر و کابینت است. یعنی هزینه خام یک مسکن حدود چهار میلیون تومان تمام می‌شود.

ایرج رهبر با اشاره به قیمت مسکن در تهران افزود: با توجه به برنامه‌های دولت در راستای تولید مسکن پیش‌بینی ما این است که قیمت مسکن در سال 99 دیگر گران نخواهد شد. دولت در حوزه مسکن برنامه‌هایی همچون ساخت مسکن ملی و مالیات بر خانه‌های خالی را در نظر دارد. بنابراین با اجرای این برنامه‌ها قیمت مسکن گران نخواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ساخت هر متر مسکن ملی در حالی از سوی نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان پیش‌بینی می‌شود که پیش از این رامین گوران اوریمی، دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن به هزینه ساخت‌وساز مسکن مهر اشاره و در این‌باره به تجارت‌نیوز گفته بود: «در حال ‌حاضر با افزایش قیمت مصالح ساختمانی و افزایش قیمت حمل نقل هزینه ساخت یک مسکن معمولی (همانند مسکن مهر) بین چهار تا پنج میلیون تومان است.»

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط